Wulkanizacja Luboń


„Wulkanizacja Luboń” to nowo otwarte miejsce, w którym miłości motoryzacji mają możliwość naprawy albo przysłowiowego „odpicowania” kół swojego pojazdu.
W ubiegłych latach można było zauważyć znaczny wzrost zainteresowania tego typu usługami toteż otwarcie punktu wulkanizacji w Luboniu było istnym strzałem w dziesiątkę.
Dzięki doświadczonym specjalistom, którzy pracują w niestandardowych godzinach (punkt „Wulkanizacja Luboń” otwarty jest również w weekendy do godziny 19.00) oraz przystępnym cenom, właściciel serwisu nie może narzekać na brak klientów – a to właśnie kolejki ustawiające się pod lokalem są dowodem na to, że w tym miejscu świadczone są najwyższej jakości usługi.
Punkt wulkanizacji oferuje swoim klientom atrakcyjne rabaty na kolejne usługi a dodatkowa atrakcją jest „kącik mechanika” w którym każdy może spróbować swoich sił w majsterkowaniu – całkowicie nieodpłatnie. To bardzo ciekawą atrakcja, która uatrakcyjnia czas czekania w kolejce albo czas na zakończenie prac przy naszym pojeździe. Można tu również napić się kawy i poczytać ciekawe gazety zgodne z tematyką wulkanizacyjną.
Właściciele nazywają to miejsce swoim drugim domem, ponieważ wszyscy pracownicy są rodziną, którą od zawsze łączy pasją do motoryzacji.
„Wulkanizacja Luboń” to bez wątpienia ogromna konkurencja dla przedsiębiorstw tego typu w całej okolicy. Nie ma wątpliwości, że miejsce to ma ogromne szanse na dalszy rozwój. Co roku w okolicy przybywa nowych kierowców, którzy niekoniecznie mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w dziedzinie wulkanizacji i poszukują godnych zaufania specjalistów. Również osoby, które mają już większą wiedzę w tej kwestii, z chęcią zaglądają do tego punktu, choćby ze względu na wyżej wspomniany kącik mechanika. Takie rozwiązania jak widać przyciągają uwagę zainteresowanych i sprawiają, że jeszcze chętniej korzysta się z usług danego przedsiębiorstwa.
Wolne terminy, jak i wszystkie ważne informacje, w tym wskazówki dojazdu oraz szczegółowy cennik można znaleźć na stronie internetowej firmy „Wulkanizacja Luboń”

Więcej szczegółów znajdziesz na: poznan-tlumiki.pl/